/Files/images/1/Слайд1.JPG/Files/images/1/Слайд2.JPG/Files/images/1/Слайд3.JPG/Files/images/1/Слайд4.JPG/Files/images/1/Слайд5.JPG/Files/images/1/Слайд6.JPG/Files/images/1/Слайд7.JPG/Files/images/1/Слайд8.JPG/Files/images/1/Слайд9.JPG/Files/images/1/Слайд10.JPG/Files/images/1/Слайд11.JPG/Files/images/1/Слайд12.JPG/Files/images/1/Слайд13.JPG/Files/images/1/Слайд14.JPG

СТАТУТ ЄВРОКЛУБУ

1.1. Євроклуб ліцею є навчально-просвітницькою організацією, що ставить собі за мету поширення європейської культури, ознайомлення громадськості з країнами Євросоюзу, їх історією, культурою, традиціями, святами, державним ладом, економікою, політичним життям і т.д.
1.2. Євроклуб ліцею та підвладні йому відділи мусять поширювати також загальнолюдські цінності та виховувати в учнів демократичний та толерантний світогляд.
1.3. Євроклуб не має за мету пропаганду серед учнів ідеї вступу України до ЄС.
1.4. Євроклуб не має права поширювати свої ідеї примусовим шляхом.

2. Вибори та засідання.

2.1. Вибори (посадові) відбуваються шляхом відкритого голосування під час засідань. Голосувати мають право всі присутні, незалежно від будь-яких ознак та вподобань. Право голосу не мають тільки особи, що не досягли віку 10 років.
2.2. Вибори (зовнішні) являють собою загальношкільне обговорення певного питання, пов’язаного зі шкільним життям. Відбуваються шляхом таємного голосування (бажаючи висловлюють свої думки на папері та кидають їх у спеціально виготовлені урни). Результати вивішуються на інформаційному стенді Євроклубу. Голосують всі бажаючи учні, вчителі і працівники ліцею.
2.3. Засідання Євроклубу ліцею відбуваються раз на тиждень у визначений час у визначеному місці на території ліцею (штабі Євроклубу) або, за необхідністю, за її межами.

3. Президент Євроклубу ліцею

3.1. Президент Євроклубу обирається раз на рік постійними членами Євроклубу під час чергових засідань.
3.2. Президент є його представником на всіх позакласних заходах, відповідальний за дії членів Євроклубу під час візитів до інших євроклубів . Президент має бути обізнаним у питаннях, описаних в п.1.1. Статуту Євроклубу ліцею розумітися у правових питаннях, що розглядаються в Євросоюзі. Президент має бути організованим, відповідальним, ініціативним, дисциплінованим, інтелігентним у спілкуванні з членами Євроклубу та іншими особами.
3.3. Президент Євроклубу може бути усунений з посади за власним бажанням (окрім напружених періодів) або примусово (за регулярні прогули, уникнення своїх обов’язків, недостойну поведінку, створення негативної репутації шкільному Євроклубу і т.д.).

4. Керуючий склад.

4.1. Керуючи склад Євроклубу складається з координатора, президента Євроклубу, віце-президента, секретарів, піар-менеджерів, редакторів, скарбника і.т.д.
4.2. Склад і посади можуть змінюватися при необхідності їх скасування або реформування з внесенням відповідних змін до Статуту Євроклубу ліцею.
4.3. Особи, зазначені в п.4.1. виконують доручення адміністрації закладу, координаторів, президента, віце-президента, кооперують між собою.
4.4. Особи, зазначені в п.4.1. обираються і залишають свій пост аналогічно до п.3.1. і п.3.3. Статуту Євроклубу ліцею.

5. Символіка.

5.1. Символіка Євроклубу ліцею включає герб, девіз і гімн, схвалені членами Євроклубу.
5.2. Всі елементи символіки Євроклубу ліцею створюються за участі редколегії Євроклубу. Нові ідеї та пропозиції щодо змін або редагування символіки надсилаються до президента Євроклубу ліцея і після цього обговорюються з редколегією та з урахуванням п.5.4. Статуту Євроклубу ліцею.
5.3. Символіка Євроклубу ліцею є його постійним та неодмінним атрибутом.
5.4. Будь-які зміни допускаються лише при обставинах, коли символіка Євроклубу втратила свій зміст або дуже застаріла.

6. Зміни в Статуті Євроклубу ліцею.

6.1. Зміни до Статуту Євроклубу ліцею можуть бути внесені в будь-який момент за згодою членів Євроклубу.
6.2. Пункти 1.3. та 1.4. редагуванню не підлягають.

8. Хто є членом Євроклубу ліцею.

8.1. Членами Євроклубу ліцею можуть бути всі бажаючи учні 5-11 класів.
Кiлькiсть переглядiв: 70