/Files/images/maybutn_tvoritsya_sogodn_/стем.jpg

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти України у 2018/2019 навчальному році

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Це напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничонауковий компонент + інноваційні технології. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін.

Детальну інформацію про STEM-освіту –
можна знайти на офіційному сайті Інституту модернізації змісту освіти

/Files/images/maybutn_tvoritsya_sogodn_/STEM.jpg

Тест до тренінгу STEM-освіта
https://docs.google.com/forms/d/18RsImp2hhgtNQW2w4uJre7-c4c26Etze4hb9iqSOxag/edit

21 вересня педагогічний колектив на чолі з заступником директора з навчально-виховної роботи Грінченко Л.О. зробив перші кроки у впровадження системи STEM-навчання на семінарі-практикумі «STEM-освіта: шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи».
Метою навчального семінару було ознайомлення педагогів з актуальної проблеми розвитку та впровадження STEM технології в освітній процес, вивчення платформ, що розвивають STEM освіту, надання учасникам необхідних знань; обмін досвідом та інноваційними ідеями щодо підвищення якості та прикладної спрямованості шкільної освіти; розроблення алгоритму створення творчого, дослідницького навчального середовища у нашому закладі освіти.

/Files/images/rozvitok/IMG-96d530d1a3a6ce96f13ffca4b5d9b5e7-V.jpg/Files/images/rozvitok/IMG-c65fdfc4cd21a18087283d0075e08f8a-V.jpg/Files/images/rozvitok/IMG-6fa3d0c93fccf0e99456856f13c73182-V.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 343