/Files/images/lypi-merci-a-son-createur_1.gif

Інформація про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства
№ з/п Установа Телефон
1 Національна дитяча «гаряча лінія» (безкоштовно) 0800500225 (зі стаціонарного телефону) або 772 (з мобільного Київстар та Лайф)
2 Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації (безкоштовно) 0800500335 (зі стаціонарного телефону) або 386 (з мобільного)
3 Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (безкоштовно) 0800505501 (зі стаціонарного телефону) або 527 (з мобільного)

Двері нашої шкільної бібліотеки завжди відкриті для всіх. З появою в нашій бібліотеці Ольги Володимирівни всі діти та працівники школи з радістю відвідують наш храм науки, але не тільки за книгою чи статтею, а й звертаються до неї за порадою, як до психолога.

Сікун Ольга Володимирівна закінчила Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди у 2011р., за напрямом «Психологія». Необхідно відзначити наполегливу роботу Сікун О. В. щодо естетичного оформлення та облаштування шкільного куточку психолога, який знаходиться в нашій шкільній бібліотеці. Незважаючи на недостатню кількість місця Ольга Володимирівна зуміла створити необхідну атмосферу довіри та комунікативної "близькості". Важливе значення в оформленні кабінету було приділено живим кімнатним рослинам та акваріуму, для консультаційної роботи встановлені м'які меблі - все це сприяє релаксації та психічному розслабленню.

Ольга Володимирівна має високий рівень науково-теоретичної, методичної підготовленості, необхідної для виконання функціональних обов’язків на посаді практичного психолога школи. Для покращення психологічного клімату в школі і класних колективах розробляє щорічні плани, в які включені: відвідування уроків, позакласних заходів, групові тренінги, індивідуальне тестування, заняття по психогімнастиці і психотерапії. Творчо працює над методичною темою «Міжособистісні стосунки дітей молодшого шкільного віку». Велике значення Ольга Володимирівна приділяє психологічній готовності дітей до навчання. З цією метою проводить діагностичну роботу в класах, надає консультації класним керівникам та батькам, проводить адаптаційні заняття. Свою розвиваючу та психокорекційну роботу спрямовує на створення умов для цілісного розвитку школярів, їх психологічного здоров’я, вирішення конкретних проблем навчання, поведінки та психічного самопочуття. Здійснює психологічну допомогу різного виду – психокорекційну, реабілітаційну, консультативну. Під її керівництвом здійснюється профорієнтаційна робота, психологічна підтримка обдарованих дітей.

Сікун О. В. бере активну участь у роботі районного методичного об’єднання практичних психологів та шкільного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, виступає з цікавими доповідями та повідомленнями. Необхідно відзначити наполегливу роботу щодо естетичного оформлення шкільного кабінету психолога, поповнення його навчальними посібниками та матеріалами.

Ольга Володимирівна знаходиться в постійному процесі творчого саморозвитку, працює над собою, шукає оптимальні шляхи для розв’язання шкільних проблем.
Відзначається загальною культурою, педагогічним тактом, доброзичливими стосунками з колегами. Користується повагою серед учнів та їх батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 330