Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят.
Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

День знань - 1 вересня

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/Дари осені/1 вересня 3.jpg

ПОСВЯТА В ЧИТАЧІ

/Files/images/Посвята.JPG

Свято для другокласників. Це традиційне, шкільне свято, на якому другокласники знайомляться з бібліотекою та першим і головним помічником - КНИГОЮ. До цього свята готуються всі: другокласники розповідають приказки й вірші про книги; старшокласники вітають молодших школярів, розповідаючи та показуючи нових друзів - безліч неймовірно красивих та цікавих книг; грають у веселі й повчальні та ігри. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

/Files/images/НР2.JPG/Files/images/НД7.JPG

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

День здоров'я

/Files/images/14ДЗ.JPG

День здоров’я в школі – це завжди веселий та активний захід, який зазвичай подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь у різних активних заходах, але і подихати свіжим повітрям, попустувати і добре провести свій час...

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/ОЗ1.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/В151.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 287