За підсумками обласної виставки юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» за напрямом «Новорічна флористика» (тематика «Замість ялинки – новорічний букет»): ВІТАЄМО!!!
Абсолютного переможця: Бовкун Настю, вихованку гуртка «Флористика» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Чарівна ніч». Керівник гуртка Ткачук Л.Г.;
І місце:- колективи учнів 8-А класу та 8-Б класу з роботою «Новорічний букет». Керівники Колісник Н.М., Капусник В.В.
Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу«Український сувенір»!!!
І місце: - Ткачук Вероніку, з роботою «Українська хата». Керівник Андрійко Н.М.;
- Дворського Віталія, з роботою «Українська хата». Керівник Андрійко Н.М.
ІІ місце: - Гунько Діану, з роботою «Лялька-мотанка». Керівник Строєнко Л.В.;
- Абашину Діану, з роботою «Лялька-мотанка». Керівник Строєнко Л.В.;
- Чернякову Єлизавету, з роботою «Лялька-мотанка». Керівник Потьомкіна Т.О.;
- Стеценка Данила, з роботою «Підкова». Керівник Гончаренко Л.І.;
- Гришкова Олександра, з роботою «Українська хатина». Керівник Руденко Л.М.;
- Линника Костянтина, з роботою «Домовичок». Керівник Гончаренко Л.І.
Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»!
Абсолютного переможця: - Каменєва Радима, учня 10 класу з фотороботою «Думками навколо світу». Керівник: Корінько В.М.
Переможців: - Каменєва Радима, учня 10 класу з фотороботою «А я просто українка, україночка». Керівник: Корінько В.М.;
- Синявську Крістіну, ученицю 9-А класу з фотороботами «Любіть Україну у сні і наяву» та «Усе моє, все зветься - Україна». Керівник: Корінько В.М.;
- Курбет Альбіну, ученицю 10 класу з фотороботами «Перший раз у перший клас» та «Погляд у майбутнє». Керівник: Корінько В.М.
Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень – птах 2018 року в Україні»!
ІІ місце: - Денисенко Анну, ученицю 11 класу (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.;
ІІІ місце: - Шевченко Софію, ученицю 7-Б класу (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.;
- Гаврюшенко Тетяну, ученицю 8-А класу (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.
В І (районному) етапі конкурсу-захисту робіт МАН у 2018/2019 навчальному році в науковому відділенні хімії та біології взяла участь учениця 9-А класу Жорник Анна (вчитель Гончар Н.М.) з роботою "Вивчення фізико-хімічних і цілющих властивостей меду, зібраного в Харківській області" та посіла І місце.
З 15 січня по 18 лютого 2019 року буде проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році тож побажаємо нашій Анні ПЕРЕМОГИ!!!

В І (районному) етапі конкурсу-захисту робіт МАН у 2017/2018 навчальному році взяли участь 2 учні:
Капусник А. (9 кл., вч. Балагура О.П.) з фізики з роботою «Використання альтернативних джерел енергії у селищі Вільшани».
Христоєва В. (11 кл., вч. Гичка Р.В.) із зарубіжної літератури з роботою «Містика і фантастика у творчості М.В.Гоголя».
Обидві учениці успішно захистили свої проекти і посіли треті місця в районі.

· Жорник А. (8 А клас) та Капусник А. (9 Б клас) разом з учителем фізики Балагурою О.П. взяли активну участь в ІІ обласній учнівській науково практичній конференції Харківського територіального відділенні Малої академії наук і виступили на засіданні секції «Фізика».

· Учні 9-А класу Аксьонов В. і Романенко Г. із науковим керівником вчителем історії Бондаренко А.Л. стали учасниками ХІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід" на базі Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Тези виступів юнаків надруковані у збірці учасників конференції.

· Деменко А. (11 клас) та Жорник А. (8 А клас). разом зі своїм науковим керівником Гончар Н.М. взяли активну участь в ІІ відкритій науково-практичній учнівській конференції «Актуальні питання біології, екології та хімії», що проходила на базі Харківської зооветеринарної академії. Дівчата успішно презентували свої дослідження, їх роботи відзначені дипломами.

· Дипломом третього ступеня нагороджена Жорник А. (8 А клас, науковий керівник Паламарчук Л.М.) за перемогу в І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.

· В районному та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник», який проводився з метою залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 11 років включно до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, учень 5-Б класу Курилко І. посів І місце з роботою «Індикація повітря у селищі Вільшани за станом сосни звичайної» в номінації «Рослини навколо нас» (керівник роботи Гончар Н.М.).

· В конкурсі «Майбутнє моєї громади» серед учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Дергачівського району взяли участь 19 одинадцяти-класників, 3 учні посіли призові місця – Ковалівський О., Охременко О., Христоєва В..

· В інтерактивному конкурсі з німецької мови «Орлятко» взяли участь 43 учні, 8 з них отримали золоті сертифікати, 10 – срібних.

· В українськознавчому конурсі «Патріот» взяли участь 36 учнів, 11 з них отримали перемогу (2 золотих сертифікати, 4 – срібних, 5 – бронзових).

· У Міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер» взяли участь 16 учнів школи, 6 із них отримали сертифікати високого рівня, 8 – доброго.

· У Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч» взяли участь 16 школярів і отримали 5 золотих сертифікатів.

· Вчитель 4А класу Руденко Л.М. залучила 11 своїх вихованців до І Всеукраїнської інтернет-олімпіади. 9 учнів отримали дипломи І-ІІІ ступеню.

· Колектив учнів 2-А класу (класний керівник Мар’єнко Т.П.) переміг у районному конкурсі «Українська Великодня писанка».

· Оніщенко М. ( 5 А клас), Штангей М. (8 А клас), Зуб В. (9 Б клас) здобули перемогу в конкурсі «Мої зимові мрії».

Кiлькiсть переглядiв: 282