/Files/images/Алфімова Яна.JPGАлфімова Яна
Шановні читачі!
Я раджу вам прочитати серію книг автора Рюдигера Бертрама “Магічна четвірка”.
Ця книжка казкова, фантастична і пригодницька одночасно. Події такі захоплюючі, що хочеться читати і не зупинятися . Герої книг — Лео, Ельфіра, Майстер Отто та Фльокхен — потрапляють у різні пригоди, а перемагає дружба і взаємодопомога. Мені особисто сподобалася Ельфіра — найсильніша дівчинка-навпівельф.
Тож читайте цю книжку, вона вам обов'язково сподобається!!!

/Files/images/Костюк Маргарита.JPGКостюк Маргарита
Шановні товариші!
Я раджу вам прочитати книгу Еріка Вілброу Найта “Лессі повертається додому”.
У цій книзі розповідається про хлопчика Джо і його вірного друга — собаку рідкісної породи Лессі. Собака коллі подолає сотні кілометрів, щоб повернутися до того. Кого вона любить і хто на неї чекає. Це історія вірності й любові, вдячності й самопожертви.
Це лише одна із при год цієї собаки. Є і інші книги, тому вас чекають інші захопливі історії про людину і її друга. Прочитайте книгу, і вона не забудеться довго.

/Files/images/Мірошниченко Ольга.JPGМірошніченко Оля
Любі друзі!
Якщо ви любите книги про тварин, то ця книжка для вас!
Пропоную прочитати книгу Джека Лондона “Біле Ікло”. Історія маленького вовченяти, що потрапило до людей, не залишить нікого байдужим. І люди, і тварини бувають різними, та основне, щоб біля вас був хтось, хто не зрадить ніколи, не залишить у біді. Це історія про дружбу гордого і волелюбного вовка з людиною, що колись врятувала йому життя.
Я раджу прочитати цю книгу.

/Files/images/Курилко Валерія.JPGКурилко Валерія
Любі дівчата!
Якщо ви мрієте стати справжньою леді, пропоную прочитати книгу “Дівчинка на всі 100%”. Це нова сучасна енциклопедія для дівчат від 8 до 16 років.
У цій книзі розміщено багато цікавих і корисних порад на всі випадки життя. І хоч нам здається, що усе знаємо, та тут знаходиш багато нового про спілкування, імідж, дружбу і друзів, про домашніх улюбленців.
І взагалі, як приємно потримати в руках таку яскраву і красиво оформлену книгу. Недаремно кажуть:”Книга — джерело знань”.

/Files/images/Маляр Каріна.JPGМаляр Карина
Весна і жінка — це іменники одного роду. Навесні ми відзначаємо одне з найбільших свят — 8 Березня. Тому мою увагу привернула книга “Сто знаменитых женщин Украины».
Ця книга відкрила для мене нові імена українок — Євпраксії, Соломії Крушельницької, Наталі Ужвій та інших, а також розповіла про відомих мені. Серед них особливо приваблює образ Роксолани. І хоч уже знято кінофільм про цю жінку, але я знову перечитую її історію і дивуюся мужності, патріотизму, мудрості славної українки.
Кого зацікавила ця історія, перегорніть сторінки книги, дізнайтеся більше про наших співвітчизниць, подивуйтесь силі їх духу і таланту!!!

/Files/images/Гончаренко Діана.jpgГончаренко Діана
Любі дівчата!
Якщо ви хочете стати справжньою леді, то раджу вам читати журнал ”Юная леди”!
Цей журнал цікавий як для підлітків, так і для їх батьків. У ньому кожна дівчина може знайти щось корисне для себе: модні тренди, зачіски, таємниці макіяжу, новини моди, поради стилістів, дизайнерів, інтерв'ю із зірками, розповіді про відомих людей, а також розповіді про усе на світі: історії кохання, тести, гороскопи, кросворди, поради на кожен день.
Яскравий, глянцевий, кольоровий журнал не залишить нікого байдужим. Я завжди читаю його від початку і до останньої сторінки і чекаю з нетерпінням виходу наступного номера.
Отже, якщо ви ще не читали цей журнал, раджу не баритися і зайти до бібліотеки!!!

/Files/images/Бондаренко Євген.JPGБондаренко Євген
Діти люблять пізнавати світ навколо себе. Здійснювати досліди, експеременти так цікаво! А зробити їх безпечними допоможе книга “Познавательные опыты в школе и дома».
У книзі зібрані досліди з органами чуття людини, світлом та тінню, електрикою та магнітами й ще багато інших.
Особисто мені сподрбався дослід з виготовлення газового напою власноруч, що і вам раджу зробити.
Якщо хочеш поєднати цікаве з корисним, обирай книгу “Познавательные опыты в школе и дома».

/Files/images/Деменко Аліна.JPGДеменко Аліна
У бібліотеці з'явилася нова виставка “Своїми руками”, де представлені книги для тих, хто любить у вільний час чимось занятися цікавим.
Я із задоволенням читаю і користуюся цими книгами під час виготовлення моїх різноманітних робіт. Я залюбки в'яжу гачком та спицями, вишиваю хрестиком та бісером. Приємно мати в домі речі, зроблені власними руками.Такі вироби прикрашають мій дім, їх можна навіть подарувати, що теж дуже цінно. А допомагають в усьому цьому мудрі порадники — книги.
Ця виставка користується великою популярністю серед читачів, і якщо ви ще не зацікавилися нічим, тут є книги для будь-якого смаку. Особливо вони популярні серед молодших школярів.

/Files/images/Курилко Карина.JPGКурилко Каріна
Любі друзі!
У наш час не дуже багато людей читають книги, відвідують бібліотеки. Багатьом людям просто не вистачає часу, інші, навіть якщо у них є час, вважають , що книгу можна прочитати і в «Інтернеті» , навіщо іти в бібліотеку. Але ж подумай, як тільки приємно тримати в руках книжку. Якщо більше читаєш, то швидше міркуєш, стаєш людянішим і краще розумієш цей світ.
У нашій шкільній бібліотеці, я взяла дуже цікаву книгу "39 ключів". Серія книг "39 ключів" - це поєднання фентезі, детективу, трилера і історичного роману. Книги написані відомими авторами. Сюжетну лінію «39 ключів» склав Рік Ріордан, автор популярних дитячих пригодницьких повістей про Персі Джексона і богів-олімпійців. Він і є автором першої книжки серії "Лабіринт кісток". Головні герої серії - 14-річна Емі і 11-річний Ден Кехіли, звичайні діти, брат і сестра. Їхня бабуся, голова могутнього клану Ґрейс змінює свій заповіт. Тепер спадкоємці опинилися перед вибором — або отримати 1 мільйон доларів, або знайти 39 ключів, що дають владу над світом. Ключі розкидані по всьому світу, але до кожного з них ведуть заплутані підказки.
Пропоную прочитати вам цю серію книг , адже це наскільки цікаво, ти думаєш про цих героїв, що з ними буде у майбутньому, який скарб вони знайдуть у кінці і чи взагалі вони зможуть знайти його. Особливо ця книга цікава тим, хто любить пригоди.

Кiлькiсть переглядiв: 326