Шановні батьки, учні, вчителі, громадська спільнота!

Навчання у Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснюється за такими підручниками.

Безкоштовну версію цих підручників ви можете скачати на сайті 4book.

1 клас

1.Буквар Вашуленко М. С., Вашуленко О. В

2.Математика Ривкінд Ф. М., Оляницька Л. В.

3.Російська мова Статівка В.І., Самонова О. І.

4.Природознавство Грущинська І. В.

5. Англійська мова НесвітА. М.

6. Основи здоров'я Бех і. Д., Воронцова Т. В.

7.Трудове навчання Сидоренко В. К.

8.Образотворче мистецтво Калініченко О. В.

9.Музичне мистецтво Лобова О. В.

2 клас

1. Літературне читання Науменко В. О.

2.Українська мова Вашуленко М. С.,Дубовик С. Г.

3.Математика Ривкінд Ф. М., Оляницька Л. В.

4.Російська мова Статівка В.І., Самонова О. І.

5Природознавство Грущинська І. В.

6. Англійська мова НесвітА. М.

7. Основи здоров'я Бех і. Д., Воронцова Т. В.

8.Трудове навчання Сидоренко В. К.

9.Образотворче мистецтво Калініченко О. В.

10.Музичне мистецтво Лобова О. В.

11.Сходинки до інформатики Ломаковська Г. В., Ривкінд Ф. М

3 клас

1. Літературне читання Науменко В. О.

2.Українська мова Вашуленко М. С.,Дубовик С. Г.

3.Математика Ривкінд Ф. М., Оляницька Л. В.

4.Російська мова Статівка В.І., Самонова О. І.

5Природознавство Грущинська І. В.

6. Англійська мова НесвітА. М.

7. Основи здоров'я Бех і. Д., Воронцова Т. В.

8.Трудове навчання Сидоренко В. К.

9.Образотворче мистецтво Калініченко О. В.

10.Музичне мистецтво Лобова О. В.

11.Сходинки до інформатики Ломаковська Г. В., Ривкінд Ф. М

12.Я у світі Талгіна О. В., Іванова Г. Ж.

4 клас

1. Літературне читання Науменко В. О.

2.Українська мова Вашуленко М. С.

3.Математика Богданович

4.Російська мова Самонова О. І.

5Природознавство Грущинська І. В.

6. Англійська мова НесвітА. М.

7. Основи здоров'я Бех і. Д., Воронцова Т. В.

8.Музичне мистецтво Лобова О. В.

9.Сходинки до інформатики Ломаковська Г. В., Ривкінд Ф. М

10.Я у світі Талгіна О. В., Іванова Г. Ж.

5 клас

1. Світова література Ніколенко О. М., Конєва Т. М.

2. Українська мова ЗаболотнийО.В.,Заболотний В.В.

3. Історія України Власов В. С.

4. Інформатика Морзе Н.В., Барна О.В.

5. Математика Істер О.С.

6. Музичне мистецтво Масол Л. В.

7. Образотворче мистецтво Калініченко О.В.,Масол Л. В.

8. Трудове навч.(хлопці) Терещук Б.М.

9. Українська література Авраменко О.М.

10. Німецька мова Сотникова С. І.

11. Основи здоров'я Бех І.Д., Воронцова Т. В.

12. Російська мова Рудяков О.М.

13.Трудове навч. (дівч) Ходзицька І. Ю.

14. Природознавство Коршевнюк Т. В., Баштовий В.І.

15. Англійська мова Несвіт А.М.

17. Німецька мова Сотнікова С.І.

6 клас

1.Світова література Ніколенко О. М., Конєва Т. М.

2. Українська мова ЗаболотнийО.В.,Заболотний В.В.

3. Всесвітня історія. Історія України Бандровський О.Г., Власов В. С.

4. Інформатика Морзе Н.В., Барна О.В.

5. Математика Істер О.С.

6. Музичне мистецтво Масол Л. В.

7. Образотворче мистецтво Калініченко О.В.,Масол Л. В.

8. Трудове навч.(хлопці) Терещук Б.М.

9. Українська література Авраменко О.М.

10. Німецька мова Сотникова С. І.

11. Основи здоров'я Бех І.Д., Воронцова Т. В.

12. Російська мова Рудяков О.М.

13.Трудове навч. (дівч) Ходзицька І. Ю.

14. Географія Бойко В.М., Міхелі С.В.

15. Англійська мова Несвіт А.М.

Біологія Остапченко Л.І.

17. Німецька мова Сотнікова С.І.

7 клас

1.Українська мова Заболотний О В.

2.Українська література Авраменко О. М.

3.Українська література Міщенко О. І.

4.Зарубіжна література Волощук С. В.

5.Алгебра Істер О. С.

6.Геометрія ІстерО.С

7.Алгебра Кравчук В.І

8.Геометрія Єршова А. П

9.Історія України Гісем О. В.

10.Історія України Гісем О. В., Мартинюк А. М.

11.Всесвітня історія Щупак І. Я.

12.Всесвітня історія Подоляк О. М.

13.Англійська мова Несвіт А.М.

14.Німецька мова Сотникова С.І.

15.Фізика Бар'яхтар В. Г.

16.Географія Пестушко Ю. В.

17.Хімія. Попель П. П.

18.Хімія Григорович О. В.

19.Біологія Остапченко Л. І.

20.Основи здоров'я Бойченко Т. Є.

21.Інформатика Ривкінд Й. Я.

22.Трудове навч.(хл.) Терещук А. І.

23.Трудове навч.(дів.) Ходзипська І. Ю.

24.Музичне мистецтво Масол Л. М.

25.Образотворче мистецтво Федун С. І.

26.Рос. мова Самонова Н. І.

8 клас

1.Українська мова Глазова О. П.

2.Українська літератература Авраменко О. М.

3.Зарубіжна література Волощук С. В.

4.Алгебра Істер О. С.

5.Геометрія Істер О. С.

6.Історія України Гупан Н. М.

7.Всесвітня історія Д'ячков С. В.

8.Німецька мова Сотникова С. І.

9.Англійська мова Карп'юк О. Д.

10.Фізика Бар'яхтар В. Г.

11.Біологія Соболь В. І.

12.Хімія Григорович О. В.

13.Фізична географія Укр.Топузов О. М.

14.Основи здоров’я Бех І. Д.

15.Трудове начання (хл.)Терещук А. І

16.Трудове навчання (дів.)Ходзицька І. Ю.

17.Мистецтво Назаренко Н. В., Чен Н. В.

18.Інформатика Ривкінд Й. Я.

9 клас

1.Українська мова Глазова О. П.

2.Українська література Авраменко О. М.

3.Зарубіжна література Волощук С. В.

4.Англійська мова Карп’юк О. Д.

5.Німецька мова Сотникова С. І.

6.Історія України Пометун, Гупан Н. М.

7.Всесвітня історія Д'ячков С. Д.

8.Основи правознавства Наровлянський О. Д.

9.Алгебра Істер О. С.

10.Геометрія Істер О. С.

11.Інформатика Ривкінд Й. Я.

12.Фізика Бар'яхтар В. Г.

13.Хімія Григорович О. В.

14.Біологія Соболь В. І.

15.Географія Надтока О. Ф.

16.Основи здоров’я Бех І. Д.

17.Мистецтво НазаренкоН. В., Чен Н. В.

18.Трудове навчання (хл) Терещук А. І

19.Трудове навчання (дів) Мачача

20 Русский язык Баландіна Н. Ф.

10 клас

1.Українська мова Плющ М. Я.

2.Українська література Семенюк Г. Ф.

3.Світова література Ковбасенко Ю. І.

4.Англ.. мова Калініна Л. В.

5.Нім. мова Басай Н. П.

6.Історія України РеєнтО. П.

7.Історія України Турченко Ф. Г.

8.Всесвітня іст. Полянський П. Б.

9.Всесвітня іст. Ладиченко Т. В.

10.Алгебра Мерзляк А. Г.

11.Геометрія Бурда М. І.

12.Інформатика Ривкінд Й. Я.

13.Інформатика Морзе

14.Фізика Коршак Є. В.

15.Хімія Попель П. П.

16.Хімія Ярошенко О. Г.

17.Біологія Талгіна О. В.

18.Географія Кобернік С.Г.

11 клас

1.Укр. мова КараманС. О.

2.Укр літ Мовчан Р.В.

3.Світ. літ Ковбасенко Ю. І.

4.Англ. мова Калініна Л. В.

5.Нім. мова Басай Н. П.

6.Історія України Струкевич О. К.

7.Всесвітня історія Щупак І.Я

8.Алгебра Мерзляк М. С.

9.Геометрія Апостолов Г. В.

10.Інформатика Ривкінд Й. Я.

11.Фізика Коршак Є.В.

12.Хімія Лашевська Г. А.

13.Біологія Межжерін С. В.

14.Екологія Царик Л. П.

15.Художня культура МиропольськаО. М.

16.Економіка Крупська Л. П.

17.Економіка РадіоноваІ. Ф.

18.Астрономія Пришляк М. П.

19.Захист Вітчизни (хлоп.) ПашкоК. О.

20.Захист Вітчизни (дівч.) Гудима А. А.

21.Людина і світ Назаренко Н. В.

22.Технології Коберник О.М

23.Технології Мадзігон В.М

Кiлькiсть переглядiв: 325